Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów 2024

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy miał zaszczyt uczestniczyć w tegorocznej edycji Kujawsko-Pomorskiego Salonu Maturzystów, jednego z najważniejszych wydarzeń edukacyjnych w regionie. Salon Maturzystów to coroczna inicjatywa, której celem jest wsparcie maturzystów w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących wyboru studiów i planowania ścieżki kariery.

Podczas wydarzenia, które odbyło się w formie stacjonarnej w Toruniu, przedstawiciele UKW zaprezentowali szeroką ofertę edukacyjną uczelni, w tym nowe kierunki studiów, programy stypendialne oraz możliwości rozwoju naukowego i zawodowego. Uczniowie mieli okazję bezpośrednio porozmawiać z wykładowcami oraz studentami UKW, uzyskując odpowiedzi na pytania dotyczące procesu rekrutacji, życia studenckiego oraz perspektyw po ukończeniu studiów.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i przyciągnęło wielu przyszłych studentów. Serdecznie dziękujemy wszystkim maturzystom za udział i zainteresowanie ofertą UKW. Mamy nadzieję, że spotkanie na Salonie Maturzystów pomogło Wam w podjęciu pierwszych kroków na drodze do kariery akademickiej. Czekamy na Was na UKW w Bydgoszczy!