Dział Promocji

Dwie studentki i jeden student wychodzą uśmiechnięci z uczelni, w tle wejście na kampus główny UKW Dwie studentki i jeden student wychodzą uśmiechnięci z uczelni, w tle wejście na kampus główny UKW

Rekrutacja na studia 2022/2023 rozpoczęta! Czekamy na Ciebie...

Dziękujemy, że odwiedzasz naszą stronę! Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta Twoim oczekiwaniom i że to właśnie Ty zasilisz grono studentek i studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Pewnie od dłuższego czasu zastanawiasz się, co będzie dla Ciebie najlepsze. My też się nad tym zastanawiamy, dlatego to właśnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy ponad 60 kierunków studiów do wyboru (lista wszystkich kierunków dostępna poniżej). Dodatkowo przygotowaliśmy aż 18 wywiadów dostępnych na naszym kanale YouTube, w których przybliżyliśmy wszystkie kierunki z oferty rekrutacyjnej UKW na rok 2022/23.

Co musisz zrobić, by studiować na UKW? Rady w sześciu krokach:

  1. Załóż konto w naszym systemie rekrutacyjnym -> irka.ukw.edu.pl
    Zapoznaj się z informacjami: co, gdzie, jak?
  2. Przeczytaj harmonogram rekrutacji.
  3. Wpisz w swoim koncie wyniki z egzaminu maturalnego (jeśli nie masz jeszcze wyników, nic nie szkodzi, załóż konto, wyniki uzupełnisz potem) oraz inne wymagane dane. Jeśli ukończyłaś/eś już studia I stopnia i aplikujesz na studia magisterskie, zamiast wyników z matury, wpisz swoją średnią ze studiów I stopnia.
  4. Wybierz kierunek studiów (możesz wybrać więcej niż jeden, jednak za każdy musisz uiścić opłatę rekrutacyjną na indywidualne konto kandydata).
  5. Pamiętaj, że na większość kierunków nie obowiązują Cię egzaminy wstępne. Egzamin wstępny, zgodnie z uchwałą rekrutacyjną, przeprowadzany jest wyłącznie na kilku kierunkach
  6. Z pozytywnym nastawieniem czekaj na wyniki, a następnie dostarcz dokumenty (informacja o miejscu i terminach będzie widoczna na Twoim koncie).

Zapoznaj się z podstawami prawnymi rekrutacji: www.rekrutacja.ukw.edu.pl 

STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA

STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

STUDIA DRUGIEGO STOPNIA

Masz pytanie? Dzwoń i pisz śmiało!

Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich
ul. Łużycka 24 (Dom Studenta nr 1 Romek)
85-096 Bydgoszcz
pon. - pt. w godzinach od 09.00 do 13.00.

Kontakt:

Możesz też kontaktować się z nami za pośrednictwem Facebooka, pracownicy Działu Promocji odpowiedzą na Twoje pytania 7 dni w tygodniu!- fanpage UKW.

ARE YOU READY? LET'S GO!