UKW na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2021

Rekrutacja na studia na rok akademicki 2021/2022 zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym UKW wzięło udział w XXXV Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2021, który w tym roku odbył się wyłącznie online, w trzy kolejne weekendy marca – co ułatwiło maturzystom zapoznanie się z ofertą szkół wyższych.

Na każdej odsłonie Salonie prezentowana była oferta wszystkich uczestniczących uczelni:

• 6 marca – kierunki społeczne, ekonomiczne i humanistyczne,
  • 13 marca – kierunki techniczne, ścisłe i rolnicze,
  • 20 marca – kierunki medyczne, sportowe i przyrodnicze.

W formule każdego wydarzenia znalazły się webinaria maturalne przygotowane przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne oraz Strefa Konsultacji na stoiskach uczelni, gdzie maturzyści mogli kontaktować się z pracownikami Działu Promocji UKW.

Wydarzenie służyło nie tylko przekazaniu informacji o ofertach uczelni, ale stanowiło również inspirację dla tysięcy młodych osób planujących studia i karierę zawodową.

Wirtualne stoisko UKW