Rekrutacyjny LIVE w samo południe! Rekrutacyjny LIVE w samo południe!

Rekrutacyjny LIVE w samo południe!

Wielkimi krokami zbliża się czas egzaminów maturalnych i wyboru swojego kierunku studiów. 3 lutego o godz. 12:00 zapraszamy Was na rekrutacyjny live na kanale Youtube UKW, który będzie okazją do przybliżenia oferty dydaktycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Z powodu pandemii spotkania w murach uczelni są niemożliwe, dlatego zapraszamy Was przed ekrany monitorów i tabletów. Do czasu rozpoczęcia rekrutacji na studia na rok akademicki 2021/2022 (czerwiec br.) zorganizujemy kilka spotkań w formie online. Pierwsze z nich już w najbliższą środę. W samo południe spotkamy się z pracownikami UKW, z którymi porozmawiamy o:

• ofercie dydaktycznej UKW,
  • zasadach rekrutacji,
  • sprawach socjalnych,
  • zasadach współpracy z Biurem Karier,
  • ofercie dla studentów z niepełnosprawnościami,

życiu studenckim.

W trakcie tego spotkania będzie można zadawać pytania. Materiał będzie później dostępny na kanale Youtube UKW (kliknij, aby przejść na kanał Youtube UKW). Zachęcamy Was również do odwiedzenia naszej strony rekrutacyjnej (klknij, aby przejść na stronę rekrutacji UKW).