Dział Promocji

Wybierz studia niestacjonarne na #UKW!

Wybierz studia niestacjonarne na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego! Zarejestruj się już dziś - rekrutacja.ukw.edu.pl

Dziękujemy, że odwiedzasz naszą stronę! Wiemy, że aktualnie stawiasz na pracę, mamy więc nadzieję, że nasza oferta sprosta Twoim oczekiwaniom. Z niecierpliwością czekamy na Ciebie! ARE U READY?

Marzysz o tym, by jak najwcześniej rozpocząć karierę zawodową, a jednocześnie rozpocząć studia? Jeśli tak, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś podjęła/podjął studia w trybie niestacjonarnym na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy! Dzięki ofercie, którą dostosowaliśmy specjalnie dla Twoich potrzeb, możesz dokonać wyboru spośród kilkudziesięciu kierunków studiów oferowanych przez naszą Uczelnię (lista kierunków poniżej oraz na stronie: rekrutacja.ukw.edu.pl).

Ostatni trudny czas związany z pandemią pokazał nam wszystkim, jak ważne jest podtrzymywanie kontaktów online i jaką rolę w tych kontaktach odgrywa reagowanie na bieżąco. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy działa więc na zasadzie akcja-reakcja! Niedawno przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty Online, a nasze kanały społecznościowe reagują natychmiast na zadane przez Ciebie pytania. Liczymy na to, że nasz kontakt z Tobą sprawi, że dokonasz właściwego wyboru, a więc…LET’S GO!

Co musisz zrobić, by studiować na UKW i przejść do NEXT LEVEL?

 • Załóż konto w naszym systemie rekrutacyjnym -> irka.ukw.edu.pl
  Zapoznaj się z informacjami: co, gdzie jak? 
 • Wpisz w swoim koncie wyniki z egzaminu maturalnego oraz inne wymagane dane. Jeśli ukończyłaś/eś już studia I stopnia i aplikujesz na studia drugiego stopnia, zamiast wyników z matury, wpisz swoją średnią ze studiów I stopnia.
 • Wybierz kierunek na studia (możesz wybrać więcej niż jeden, jednak za każdy musisz uiścić opłatę rekrutacyjną na indywidualne konto kandydata).
 • Z pozytywnym nastawieniem czekaj na wyniki, a następnie dostarcz dokumenty (informacja o miejscu i terminach będzie widoczna na Twoim koncie).

Harmonogram rekrutacji 2020/2021* na studia niestacjonarne pierwszego stopnia, studia niestacjonarne drugiego stopnia oraz niestacjonarne jednolite studia magisterskie:

 • Rozpoczęcie rejestracji internetowej - 15 czerwca.
 • Zakończenie rejestracji internetowej - 5 października.
 • Ostatni dzień wpłaty opłaty rekrutacyjnej.
  WAŻNE: Kandydaci chcący zrezygnować z udziału w rekrutacji mają termin do 5 października, do godz. 24.00. W przypadku późniejszej rezygnacji opłata rekrutacyjna nie podlega zwrotowi.
 • Egzaminy wstępne - 6-7 października.
 • Ogłoszenie wstępnych wyników kwalifikacji - 9 października.
 • Przyjmowanie dokumentów od kandydatów zakwalifikowanych do wpisu na studia - 13-14 października
  WAŻNE: Dokumenty przesyłane pocztą muszą trafić na UKW do 15 października 2020, do godz. 14.00. Prosimy o przesyłanie dokumentów listem poleconym priorytetowym.
  Dokumenty przesłane po terminie trafią na Komisję Odwoławczą.
 • Ogłoszenie wstępnych wyników kwalifikacji - 15 października.
 • Ogłoszenie list kandydatów wpisanych na studia - 16 października.
 • Ostatni dzień przyjmowania wniosków o zwrot opłaty rekrutacyjnej - 23 października.
 • Rozpatrzenie odwołań (termin orientacyjny) - 5 listopada.

*UKW zastrzega sobie prawo do zmiany podanych terminów.

NIESTACJONARNE STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA

NIESTACJONARNE STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

NIESTACJONARNE STUDIA DRUGIEGO STOPNIA

Masz pytanie? Dzwoń i pisz śmiało!

Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich
ul. Łużycka 24 (Dom Studenta nr 1 Romek)
85-096 Bydgoszcz
pon. - pt. w godzinach od 09.00 do 13.00.

Kontakt:

Możesz też kontaktować się z nami za pośrednictwem Facebooka, pracownicy Działu Promocji odpowiedzą na Twoje pytania 7 dni w tygodniu!- fanpage UKW.

PRACUJ I STUDIUJ JEDNOCZEŚIE! ARE YOU READY? LET'S GO! NEXT LEVEL!