Dział Promocji

Are U Ready? Rekrutacja na studia! Are U Ready? Rekrutacja na studia!

Are U Ready? Rekrutacja na studia!

#UKW #MATURA #STUDIA #BYDGOSZCZ

ARE U READY? Rekrutacja na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego ruszyła pełną parą! Dziękujemy, że jesteś z nami!

Ostatni trudny czas związany z pandemią pokazał nam wszystkim, jak ważne jest podtrzymywanie kontaktów online i jaką rolę w tych kontaktach odgrywa reagowanie na bieżąco. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy działa na zasadzie akcja-reakcja! Niedawno przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty Online, a nasze kanały społecznościowe reagują natychmiast na zadane przez Ciebie pytania. Liczymy na to, że nasz kontakt z Tobą sprawi, że dokonasz właściwego wyboru, a więc…LET’S GO!

Wybór kierunku studiów to dla Ciebie spore wyzwanie, ale i jemu sprostasz! Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 60 kierunków studiów, każdy ma do zaoferowania ciekawe przedmioty, pasjonujące wprowadzenie w wybraną dziedzinę oraz możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z umiejętnościami praktycznymi.

Co musisz zrobić, by studiować na UKW i przejść do NEXT LEVEL?

  • Załóż konto w naszym systemie rekrutacyjnym -> irka.ukw.edu.pl 
    Zapoznaj się z informacjami: co, gdzie jak? 
  • Przeczytaj harmonogram rekrutacji
  • Wpisz w swoim koncie wyniki z egzaminu maturalnego oraz inne wymagane dane. Jeśli ukończyłaś/eś już studia I stopnia i aplikujesz na studia drugiego stopnia, zamiast wyników z matury, wpisz swoją średnią ze studiów I stopnia.
  • Wybierz kierunek na studia (możesz wybrać więcej niż jeden, jednak za każdy musisz uiścić opłatę rekrutacyjną na indywidualne konto kandydata).
  • Z pozytywnym nastawieniem czekaj na wyniki, a następnie dostarcz dokumenty (informacja o miejscu i terminach będzie widoczna na Twoim koncie).

Pamiętaj, że Uniwersytet Kazimierza Wielkiego to uczelnia publiczna, więc studiowanie jest BEZPŁATNE!

STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA

STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

STUDIA DRUGIEGO STOPNIA

Masz pytanie? Dzwoń i pisz śmiało!

Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich
ul. Łużycka 24 (Dom Studenta nr 1 Romek)
85-096 Bydgoszcz
pon. - pt. w godzinach od 09.00 do 13.00.

Kontakt:

Możesz też kontaktować się z nami za pośrednictwem Facebooka, pracownicy Działu Promocji odpowiedzą na Twoje pytania 7 dni w tygodniu!- fanpage UKW.

ARE YOU READY? LET'S GO! NEXT LEVEL!