Dzień Otwarty UKW online za nami! Dzień Otwarty UKW online za nami!

Dzień Otwarty UKW online za nami!

Dzień Otwarty Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy online za nami! 2 czerwca spotkaliśmy się wirtualnie z kandydatami na studia, aby przedstawić szczegóły zbliżającej się rekrutacji.

Ze względu na panującą pandemię nie mogliśmy w tym roku spotkać się z kandydatami w murach UKW. Nie stanowiło to jednak większej przeszkody, bo 2 czerwca mogliśmy zaprosić na pierwszy w historii UKW Dzień Otwarty online. Kandydaci mogli uzyskać informację o ofercie dydaktycznej, zasadach rekrutacji, życiu studenckim, ofercie dla osób z niepełnosprawnością, możliwości rozwoju zawodowego w trakcie studiów i zasad rekrutacji dla obcokrajowców. Zapis transmisji z Dnia Otwartego jest dostępny na naszym kanale YouTube.