Dzień Otwarty UKW Online 2020 Dzień Otwarty UKW Online 2020

Dzień Otwarty UKW Online 2020

Maturzystko i Maturzysto, zapraszamy Cię na Dzień Otwarty UKW Online 2020!
Ponad 60 kierunków studiów przygotowanych z myślą o Tobie.

Niebawem przystąpisz do egzaminu maturalnego, który otworzy drzwi do Twojej przyszłości. Czeka Cię wiele wyzwań i wiele decyzji do podjęcia. Na pewno masz w głowie mnóstwo wątpliwości i pytań, na które szukasz odpowiedzi. Nie jesteś w tym wszystkim sam/a! Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i odpowie na każde Twoje pytanie związane z rekrutacją i studiowaniem!

Are U Ready?

Stoisz właśnie w blokach startowych i czekasz na przełom. Masz w zanadrzu marzenia, do których spełnienia dzieli Cię tylko kilka kroków…Pora więc dowiedzieć się o studiowaniu na UKW czegoś więcej.

Masz pytanie, wątpliwość, chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o procesie rekrutacji, zasadach, studiowaniu i możliwościach? Napisz do nas, a my odpowiemy na Twoje pytanie w transmisji live!
Jak możesz do nas napisać?

2 czerwca 2020 roku o godz. 10:00 weź udział w Dniu Otwartym Online 2020! Let’s go! Zapisz się na wydarzenie!

Plan Dnia Otwartego Online:

• 10:00 – Powitanie uczestników, wprowadzenie do rekrutacji w czasie pandemii, nowe kierunki studiów
    Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia, dr hab. Benedykt Odya, prof. uczelni
  • 10:15 – Przedstawienie ogólnych zasad  rekrutacji
    Pracownicy Działu Rekrutacji, mgr Angelika Wambier, mgr Magdalena Dziemitko
  • 10:45 – Oferta UKW dla studentów z niepełnosprawnością
    Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych, mgr Radosław Cichański
  • 11:00 - Jak wybrać kierunek studiów? Oferta staży i praktyk dla studentów UKW
    Pracownik Biura Karier, mgr Monika Puła
  • 11:15 - Oferta UKW dla studentów zza granicy i zasady rekrutacji
    Pracownik Biura Współpracy Międzynarodowej, dr Agnieszka Bielińska
  • 11:30 – Stypendia i sprawy socjalne, prawa i obowiązki studenta, działalność Samorządu Studenckiego
    Przewodniczący Samorządu Studenckiego, Andrzej Majewski

*program może ulec drobnym zmianom.

Next Level!

Bądź z nami podczas Dnia Otwartego Online i dokonaj właściwego wyboru. To na Ciebie właśnie czekamy!