Dział Promocji i Komunikacji
Piknik Rodzinny Gramy dla Kacpra 2016

Piknik Rodzinny Gramy dla Kacpra 2016

17 czerwca 2016 r. w Atrium UKW odbył się rodzinny piknik - gramy dla Kacpra. Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się zebrać dla Kacpra 6 326,37 zł. Ta suma wystarczy na półroczną rehabilitację chłopca.

Kacper jest synem jednego z naszych pracowników. 8-letni chłopiec jest niepełnosprawny psychoruchowo, nie chodzi oraz nie mówi. Cierpi na hipotonię mięśniową z encefalopatią oraz padaczkę. Wymaga codziennej, wielogodzinnej, żmudnej i kosztownej rehabilitacji.

W pomoc przy organizacji koncertu zaangażowało się wielu pracowników oraz studentów UKW. Całość wydarzenia uświetniły występy artystyczne studentów z Wydziału Edukacji Muzycznej oraz seniorów z Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Podczas imprezy zorganizowano loterię fantową (każdy los wygrywa). O dobrą atmosferę zadbali studenci i wolontariusze, którzy przygotowali moc atrakcji dla najmłodszych m.in. malowanie twarzy, modelowanie zwierząt z balonów oraz gry planszowe. Na przybyłych czekała także przekąska z grilla oraz napoje.

Zebranie ponad 6 tys. złotych to duże osiągnięcie, dziękujemy wszystkim za wsparcie tej akcji!